Zombie Fighting Champions

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 45 MB
  • Sürüm 0.0.21
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Reliance Big Entertainment
Zombie Fighting Champions indir; Zombie Fighting Champions mobil oyununda korkunç anlar ile karşı karşıya geleceksiniz.

Aksiyon ve macera oyunları arasında yer alan Zombie Fighting Champions mobil oyununda ücret ödemeden yer alarak macera dolu anlar yaşamanın tadını çıkartabilirsiniz. Zombie Fighting Champions mobil oyununda korkunç anlar ile karşı karşıya geleceksiniz. Bu mükemmel aksiyon oyununda genetik olarak tasarlanmış olan bir serum insanları zombiye dönüştürür. Yeni bir kötülük olan Papa Rainbow, bu ölümcül zombi savaşçılarını insanlara saldırmak ve insanlığı yok etmek için ölümsüzleri kontrol ediyor.

Bu muhteşem aksiyon oyununda göreviniz, bir dizi kemik kırıcı silahla zombie dövüş takımınızı yaratmak ve korkunç çukur dövüşü liglerinde ölümsüzlük yapmaktır. Güçlü rakipleri yenmek için eşsiz beceri güç, saldırı ve çeviklik ile üç zombi sınıfını toplayın. Maçı kazanma stratejinizi açığa çıkarmaya, zombi boynuzunuzu kurmaya ve sonuna ulaşarak insanlığı kurtarmaya hazır olun. Ölümcül dövüşler içerisinde kazanan kişi olmak için kendi stratejiniz doğrultusunda hareket etmeniz gerekiyor. Rakibinizin zayıf yönünü anında öğrenin ona göre bir vuruş gerçekleştirerek rakibinizi yere gömün. Kazanmanın en püf noktası rakibinizi dövüş kafesinde yok etmek.

Zombie savaşçılarının canavar kadrosunu çözün, seruma maruz kalmamış olan insanları bir araya getirerek onların savunma sistemini koruyun. Oyun güncellemeleri, karakterler, özellikler, görüşler, video ipuçları ve daha fazlası için düzenli haberlerin tadını çıkarın. Aksiyon oyunları arasında bambaşka bir yere sahip olan Zombie Fighting Champions aksiyon oyununda kazancınızı iki katına çıkartacak ögeleri bir araya getirin.

Özel yükseltici ögeleri bir araya getirerek zombilerden toptan kurtulmanın bir yolunu bulun. İnsanlığın yaşamını korumak ve zombi kötülüğünden kurtulmak için stratejik adımlar atarak ilerleme kat edin. Oyunda yer almak için Android işletim sistemi bulunan akıllı cihazlarınızı kullanabilirsiniz. Akıllı cihazlarınız oyun oynamak konusunda sizlere özel yönlendirmeler ve kolaylıklar sağlayacaktır. Her ipucunu ve yönlendirmeyi yakından takip ederek yüksek skorlar elde etmeye hak akzanabilirsiniz. Canavarları ortadan kaldırarak daha yüksek seviyelere çıkmaya hak kazanın. Karşılaşmaları kazanmak için ilk olarak yapmanız gereken rakibinizi tanımak, yapacağı hamleler doğrultusunda gareket etmek ve detayı yakalayarak düşmanlarınızı ortadan kaldırarak ilerlemek. Maceradan elinizi çekmeyin. Kazanmak için sadece vurun.

Zombie Fighting Champions indir